KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10122377
nr 1012 2377
Gunnar Persson serieskapare
(f. 1933), Sverige
Blandteknik, Gunnar Persson (f. 1933), 'Kronblom på fotbollsmatch', signerad, bladets mått: 52x70
Gunnar Persson, svensk serieskapare, född 1933
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:19:03
500 kr
600 kr
Gunnar Persson serieskapare
Läs mer om Gunnar Persson serieskapare